Pożegnanie absolwentów 2005

W piątek 8 lipca bieżącego roku już po raz drugi w historii pierwszej wyższej bocheńskiej uczelni odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów, którzy uzyskali tytuł licencjata. Uroczystą część oficjalną rozpoczął Rektor, który życzył wszystkim absolwentom, by wiedza zdobyta w WSE stała się mocną podstawą ich kariery zawodowej, a jednocześnie wyraził nadzieję, że większość absolwentów - podobnie jak w grupie absolwentów poprzedniego rocznika - kontynuować będzie studia na poziomie magisterskim.

Uzyskana wiedza pozwoli absolwentom bocheńskiej uczelni podjąć pracę na większości stanowisk związanych z ekonomią, a szczególnie z finansami. Program studiów w WSE został przystosowany do wymogów Europejskiego Systemu Transferu Punktów (ECTS), co pozwala studentom kontynuować studia na każdym ich etapie w dowolnym kraju Unii Europejskiej. Później nastąpiło wręczenie dyplomów.

Oprócz dyplomów absolwenci otrzymali również broszurę okolicznościową, Album absolwenta, zawierającą ich zdjęcia, podstawowe dane personalne, informacje dotyczące tytułu pracy dyplomowej, kursów, szkoleń, praktyki oraz pracy zawodowej, a także znajomości języków obcych, programów komputerowych i zainteresowań.

Najwyższą średnią z całości studiów włącznie z pracą i egzaminem dyplomowym, tj. ocenę bardzo dobrą wpisaną do dyplomu, uzyskali: Halina Badyla, Urszula Korpała, Krystyna Migdał, Michał Możdżeń, oraz Magdalena Samek. Dwoje spośród nich (Magdalena Samek i Michał Możdżeń) przedstawiło pokrótce zagadnienia stanowiące przedmiot ich prac licencjackich i zaprezentowało wnioski sformułowane w ramach tych prac.

Wyróżnionym studentom Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn wręczył “jeszcze ciepłe” albumy “Zabytki Ziemi Bocheńskiej w rysunkach i opisach Andrzeja B. Krupińskiego”.

Po zakończeniu części oficjalnej odbył się koncert w wykonaniu dwóch uczennic Technikum Hotelarskiego w Bochni, Justyny Sumary i Agnieszki Struzik, które bardzo ładnym śpiewem uprzyjemniły uroczystość.

Galeria zdjęc:
 
Powrót