Juwenalia 2005

Jak co roku Burmistrz Miasta, p. Wojciech Cholewa, przekazał żakom z Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Bochni symboliczny klucz do miasta, rozpoczynając tym samym uroczyście trzecie bocheńskie juwenalia.

W przeddzień oficjalnego otwarcia, w piątek, odbył się mecz piłki nożnej o puchar Rektora: studenci WSE, kontra Urząd Miasta Bochni, w którym studenci okazali się zwycięzcami, dzięki czemu puchar pozostał na ul. Trudnej. Wręczenie pucharu odbyło się w sobotę, zaraz po uroczystym otwarciu juwenaliów.

W sobotę odbył się Turniei Wiedzy Ekonomicznej. Laureatami w Turnieju Wiedzy Ekonomicznej okazali się: Edyta Urych, Michał Siekacz oraz Katarzyna Pająk. Zostali oni zwolnieni z opłat wpisowego, oraz z czesnego za pierwszy rok na łączną kwotę 4300 zł - każdy z laureatów

Drugi dzień Juwenaliów zdominowały eliminacje do wyborów Najmilszej Studentki i Najmilszego Studenta WSE, chrzest beanów z pierwszego roku,

Po serii przeróżnych eliminacji, zapewniających zabawę nietylko żakom,komisja wyłoniła zwyciężców. Najmilszą studentką WSE została Anna Filipek, a najmilszym studentem - Paweł Cabański, który otrzymane DVD przekazał na bocheński dom dziecka.

Zakończenia imprezy nastąpiło w niedzielę po godzinie 20.00. Studenci oddali klucz od bram miasta na ręce wiceburmistrza Stanisława Bukowca, zapewniając, że niczego w grodzie nie zepsuli - rządzili godnie wstydu i hańby mu nie przynosząc.

Juwenaliowe święto urozmaicały koncerty zespołów: Mystic Flame, NBT i SPONTA w sobotę; Zaś w niedzielę grały zespoły: "ORION" oraz rockowy “BAD OBSSESION"

Galeria zdjęc:
 
Powrót